تبلیغات
درگاه تخصصی مهندسی عمران و معماری - نرم افزار WRPLOT Version 5.3
درگاه تخصصی مهندسی عمران و معماری
پایگاه اطلاعاتی مهندسی عمران
تبلیغات سایت

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 19 آذر 1389
Wrplot  برنامه ای است که توسط گروه نرم افزاری- هواشناسی  Lakes Invironmental طراحی شده است نسخه ی اولیه ی این نرم افزار در سال 1998 ارائه شده است و این گروه از سال 98 تاکنون مسئولیت بروزرسانی و پشتیبانی از آن را به عهده داشته است.
آخرین نسخه ی نرم افزار در سال 2005 تحت عنوان ورژن 5.3 آن انتشار یافت که هم اکنون با مراجعه به سایت www.weblakes.com   می توانید این نرم افزار را بصورت رایگان با دادن مشخصاتتان برای مدت یک سال دانلود و استفاده نمایید.از این نرم افزار برای تولید گلباد و باران از آمار هواشناسی ایستگاه محل مورد نظر  برای داده ها و دوره های زمانی مورد نیاز کاربر استفاده می کند و قادر به تولید آمار فراوانی وقوع برای محدوده ای کلاس بندی شده مورد نیاز کاربر می باشد.

برای مشاهده ی جزئیات بیشتر این پست به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

کاربرد ها:

این نرم افزار برای ترسیم گلباد و از آمار هواشناسی ایستگاه محل مورد نظر برای داده ها و دوره های زمانی مورد نیاز کاربرد استفاده میشود.نرم افزار می تواند فراوانی وقوع داده ها بر اساس جهت های جغرافیایی و محدوده های کلاس بندی شده مورد نظر کاربر را تولید نماید.

WRPLOT View Overview

WRPLOT View

WRPLOT View is a fully operational wind rose program for your meteorological data. It provides visual wind rose plots, frequency analysis, and plots for several meteorological data formats.

A wind rose depicts the frequency of occurrence of winds in each of the specified wind direction sectors and wind speed classes for a given location and time period.Download Freeware

Download WRPLOT View

WRPLOT View - Version 6.5.2 - Freeware
Wind Rose Plots for Meteorological Data

15.1 MB - 01 Dec 2010


منبع: www.weblakes.com

طبقه بندی: نرم افزار ها و آموزش آنها، 
ارسال توسط مهران طاهرپور کلانتری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سایت ما را چگونه ارزیابی می کنید؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
كاربران

تبلیغات